Přihlašte seCimbál
Blíží se další ročník Múziády PDF Tisk Email
Artprogram - Cimbál
Napsal uživatel Administrator   
neděle, 27 květen 2012 15:08

Blíží se další ročník Múziády…

Vážené kolegyně a kolegové. Rok utekl  neskutečně rychle a je tu znovu čas, ve kterém se už  tradičně koná z iniciativy Mgr. Petra Hanouska další ročník Múziády, jehož součástí je také už téměř tradiční setkání těch nejlepších hudebníků a výtvarníků, jaké naše ZUŠky mají .

Možná si vzpomenete, že jsem loni psala o nádherném hudebním setkání, která v Hradci proběhlo téměř bez povšimnutí ( kromě těch, kteří se aktivně zúčastnili )a tak mi letos dovolte, abych Vám tuto nesmírně zajímavou a hlavně umělecky hodnotnou akci připomněla s předstihem tak, aby jste mohli do Hradce nad Moravicí přijet.

Všichni dobře víme, jak velký rozdíl je hrát v téměř prázdném sále, kde není žádná atmosféra a naopak, jak srdečné a vnímavé hudební publikum pomůže interpretovi v jeho výkonu.

Letos se sjedou do Hradce vítězové krajských kol, kteří reprezentovali naše školy ve zpěvu, ve hře na bicí nástroje a ve hře na lidové nástroje. Určitě nás čeká velmi zajímavý a hodnotný umělecký zážitek.Vždyť to jsou naši nejlepší žáci.

Těším se do Hradce nad Moravicí 5.června 2012 a  jestli přijedete, nebudete toho litovat ani vy.

Hana Čašová

 

Aktualizováno pátek, 22 červen 2012 10:25
 


 

Nejbližší události

The selected calendar(s) were not found in the database.

Návštěvnost tohoto portálu

dnesdnes60
včeravčera311
tento týdentento týden1714
tento měsíctento měsíc5958
celkemcelkem1382019